#

THERMOSETS MATERIAL PRODUCER

Tržní segmenty

Tržní segmenty

Automotive

Stavebnictví

Elektrotechnický průmysl

Energetický průmysl

Zpracovatelský průmysl

Sanitární výrobky

Dopravní prostředky

Vodíkové palivové články


Automotive

Směsi Polygat pro automobilový průmysl

Vysoká pevnost a nízká hustota, vynikající kvalita povrchu a lakovatelnost , těsné rozměrové tolerance a nízká tepelná dilatace, vysoká tepelná a chemická odolnost, nízké náklady - díky těmto vlastnostem je naše BMC velmi atraktivní pro automobilový průmysl. Konstrukční díly a funkční prvky „pod kapotou“ - všechny tyto části lze realizovat pomocí široké škály produktů Polygat BMC v plně automatizovaných, krátkých časech lisovacího cyklu u hromadných výrobních procesů.


Automobilový produkt Pollymat R15 - katalogový list

automative

Stavebnictví

Směsi Polygat pro stavebnictví

Polygat BMC je navrženo tak, aby nabízelo účinnou alternativu k tradičním stavebním materiálům .Díky svému vysokému poměru pevnosti k hmotnosti, odolnosti vůči korozi, nehořlavým vlastnostem a flexibilitě designu. Tyto vlastnosti poskytují ideální materiál pro použití v široké škále aplikací.

stavebnictvi

Elektrotechnický průmysl

Směsi Polygat pro elektrotechnický průmysl

Elektrotechnický průmysl byl prvním a nejtradičnějším aplikačním oborem pro BMC. Díky výborným izolačním vlastnostem, vysoké úrovni protipožární ochrany, dobré mechanické a tepelné odolnosti a optimálnímu poměru nákladů a vlastností pokrývají tyto materiály širokou škálu aplikací, včetně elektrických skříní, světelných skříní, nízkonapěťových a středonapěťových zařízení atd.


Elektrický výrobek Elektrický výrobek Pollywal Pollywal BMC 100 BMC 100 - list s technickými list s technickými údaji

elektrotechnicky

Energetický průmysl

Směsi Polygat pro trh obnovitelné energie

Kompozitní materiály Polygat BMC poskytují vysoce kavalitní, nákladově efektivní a ekologicky udržitelné řešení pro aplikace na obnovitelných zdrojích energie. Dlouhodobá životnost spojená s extrémní teplotní tolerancí a vynikajícími elektrickými vlastnostmi poskytují ideální technické řešení pro tyto nové technologie. Zákazníkům přizpůsobené formulace BMC pro statické a dynamické komponenty pro distribuci i kontrolu energie jsou významnou příležitostí pro tento rychle se rozvíjející průmysl

energeticky

Zpracovatelský průmysl

Směsi Polygat pro průmysl

SU rozsáhlých požadavky průmyslového trhu umožňuje adaptabilita kompozitů na bázi BMC ve srovnání s tradičními materiály návrhářům a konstruktérům vybrat optimální produkt pro širokou škálu aplikací. Výhody vysokého poměru pevnosti k hmotnosti, chemické odolnosti, dobrých mechanických vlastností a schopnosti umožnit integraci různorodých součástí a volnost designu jsou klíčem k tomu, aby se BMC stalo primárním materiálem volby v sektoru průmyslového trhu.

zpracovatelsky

SANITÁRNÍ VÝROBKY

Polygatové směsi pro sanitární výrobky

Polygat dodává výrobky pro konkrétní požadavky na trhu se sanitárním zbožím a domácími spotřebiči. Roste trend v používání BMC a suchých termosetových systémů při výrobě kompozitních dílů sanitárních zařízení zejména díky kombinaci síly, tuhosti a estetického vzhledu. Vynikající tepelná stabilita spojená s chemickou odolností a trvanlivostí činí z BMC ideální volbu materiálu pro použití v sanitární technice a domácích spotřebičích.

sanitární

HROMADNÁ DOPRAVA

Směsi Polygat pro trh prostředků hromadné dopravy

Díky obecně známým výhodám jako možnost odlehčení, vysoké pevnosti, tepelné a chemické odolnosti, jakož i díky ohněvzdornosti a zachování strukturální integrity v požární situaci je BMC dlouho preferovanou volbou na trhu hromadné dopravy. Pollygat nabízí bezhalogenové materiály, které jsou vyvinuty tak, aby splňovaly náročné požadavky na oheň, kouř a toxicitu dnešních trhů železniční a hromadné dopravy.

doprava

VODÍKOVÉ PALIVOVÉ ČLÁNKY

Sloučeniny Polygat pro trh vodíkových palivových článků

Epoxidové kompozitní Polygat poskytují vysoce kvalitní, nákladově efektivní a udržitelné řešení pro aplikaci na trhu obnovitelné energie. Díky vynikajícím vodivým vlastnostem, vysoké úrovni protipožární ochrany, dobré mechanické a tepelné odolnosti epoxidový kompozit Polygat poskytuje ideální technické řešení pro tyto nové technologie ... Tento materiál se nyní vyvíjí.

vodíkové